Skip to content Skip to footer
PROBİM

Proje Danışmanlık

Konusunda uzman, yetkinlik sertifikalarına sahip profesyonel kadromuz ile kurumların kullanmakta oldukları Sistem, network ürünleri, donanım ve yazılımlarımda; güvenlik, performans yada hacim artırım taleplerine ilişkin olarak gerek uzaktan gerekse müşteri lokasyonunda koordine çalışmalar ile proje bazlı ya da genel kullanıma ilişkin profesyonel danışmanlık desteği sağlamaktayız.

bs-1
bs-2
Kompetana Sorun

Aradığınız Çözümü
Birlikte Bulalım

Probim, özel projelere sağladığı profesyonel desteği müşterilerine en optimum koşullarda sunar. Yeni projeniz konusunda birlikte hareket edelim.

PROBİM

Proje Danışmanlık Hizmetleri

BT Danışmanlık hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Teknoloji Mimarlarımız tarafından yapılan teknik çalışmalar neticesinde, Veri Merkezi, İletişim Altyapısı, Ağ ve Bilgi Güvenliği, Saha Yapılandırılması konularında, envanter yönetimi, mevcut yapıların analizi, değişiklik yönetimi prosedürleri gibi hizmetlerin hazırlanarak, uygun ve verimli çözümleri müşterilerimize sunmayı içermektedir.

Dış kaynak kullanımı hizmetleri ile kurumların BT operasyonlarını kurumlar adına yüksek kalite ve standartlarda yürütmek üzere üstlenmekte ve en yüksek standartlar dahilinde yerine getirmekteyiz. Bu sayede kurumlar asıl işlerine odaklanırken, maliyet ve risklerini minimize ederken, PROBİM güvencesi ile BT donanımlarının kurum süreçlerine maksimum katkıyı sağlayacak şekilde çalışmasını garanti edilmektedir.

PROBİM dış kaynak kullanımı hizmetleri ile kurumların çalışma verimlilikleri artarken maliyetleri ve BT riskleri minimize edilmektedir.

Bu çerçevede;

  • BT yardım masası
  • BT personel bulundurma
  • BT envanter yönetimi
  • Sistem odası ve mevcut ağ yapılarının izlenmesi
  • İyileştirme hizmetleri

BT Taşıma hizmetlerimiz çerçevesinde, veri merkezinizde bulunan tüm donanım, yazılım ve konfigürasyon envanterleri, profesyonel ekiplerimiz tarafından çıkarılarak taşıma öncesinde iş planları en detaylı şekilde hazırlanarak, herhangi bir problem durumunda geriye dönülecek şekilde tasarlanıp tüm sistemler 12 saat içerisinde bir noktadan başka bir noktaya transfer edilerek kullanıma hazır hale getirilir. Ağ ve Sistem uzman personellerinden oluşan ekipler tarafından testleri yapılıp kayıpsız tarafınıza teslim edilir.