SOSYAL SORUMLULUK

PROBİM ailesi olarak sosyal sorumluluk bilincinin çocukluktan, çocuklardan başlaması gerektiğine inanırız; çünkü onlar aydınlık yarınlarımızdır. Bu anlamda hemen hemen tüm etkinliklerimiz çocuk temellidir.

YAŞASIN "Z" KUŞAĞI

PROGRAMLAMA VE KODLAMA YARIŞMASI |3 HAZİRAN 2022

Çocukların bir yandan kendini geliştirmeleri, eğlenmeleri ve diğer yandan teknolojik çağa ayak uydurmaları; ilköğretim çağındaki öğrenciler arasında bilgisayar biliminin, programlamanın bilinirliğini arttırmak ve geleceğin dünyasını şekillendirecek genç beyinlerin hünerlerini sergilediği yarışma etkinliğinde ödüller sahiplerini buldu.

"Büyül Şair Nazım Hikmet' in ölüm yıldönümünde güzel, güneşli günlere inanan çocuklar için...


image


UZAKTAN EĞİTİME DESTEK

TABLET DAĞITIMI / EĞİTİM |23 EKİM 2020

Pandemi sürecinde okullarda uzaktan eğitime geçilmesi nedeniyle sınırlı imkanlara sahip öğrencilere katkı sunmak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle hayata geçirilen tablet dağıtım kampanyasının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

"Çağdaş ve Eşit Eğitime Ulaşamayan Öğrenci Kalmasın" için var gücümüzle çalışıyoruz.


image


UÇURTMALAR ÖZGÜRDÜR

KARTAL SAHİL / İSTANBUL |22 NİSAN 2018

Çocuk Esirgeme Kurumu ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte uçurtmalar kanatlandı. Atölyede her çocuğun kendi yaptığı uçurtması gökyüzüyle buluştu. Bir uçurtmanın ipi koptu, geri dönmedi, üzüldük…
Ama belki de;
“Bir uçurtma için en güzel uçuşun ipi kopukken olabileceğini düşünürdüm.” -İlhami Algör

image


HALK KÜTÜPHANESİ

KAYNARCA KASABASI / KIRKLARELİ |20 Mart 2017

Kaynarca Belediyesi öncülüğünde kurulan Halk Kütüphanesi hizmete girdi. Firmamız Kütüphaneye; Bilgisayarlar, Yazıcı, Projeksiyon, Ağ Network ve Internet altyapısı konularında destek olmuştur. Çağdaş bireyler yetiştirmek için çalışmalar gerçekleştirmekte ve ilgili çalışmalara desteğimiz sürmektedir.

image
image
ÇOCUK OYUNU

Küçük Kara Balık / TİYATRO |15 Aralık 2016

Çağdaş Tiyatro Grubu oyuncuları ile birlikte tasarlanan oyunun kostüm, sahne ve prova hazırlık çalışmaları başladı.

image
Destek Talebi Erişim

Bölgenizde planlanan Kültürel, Sanatsal, Eğitici ve Çocuk Temelli Sosyal Sorumluluk Projeleri veya Etkinlikleriyle ilgili desteğimiz olacak bir konu olduğunu düşünüyorsanız; info@probim.com adresine mail gönderebilir, 0 (216) 341 45 60 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.