SOSYAL SORUMLULUK

PROBİM ailesi olarak sosyal sorumluluk bilincinin çocukluktan, çocuklardan başlaması gerektiğine inanırız; çünkü onlar aydınlık yarınlarımızdır. Bu anlamda hemen hemen tüm etkinliklerimiz çocuk temellidir.

UÇURTMALAR ÖZGÜRDÜR

Kartal Sahil / İSTANBUL |12 MAYIS 2018

Çocuk Esirgeme Kurumu ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte uçurtmalar kanatlandı. Atölyede her çocuğun kendi yaptığı uçurtması gökyüzüyle buluştu.

Bir uçurtmanın ipi koptu, geri dönmedi, üzüldük…

Ama belki de; İlhami Algör' ün dediği gibi:
“Bir uçurtma için en güzel uçuşun ipi kopukken olabileceğini düşünürdüm.”

image


HALK KÜTÜPHANESİ

Kaynarca Kasabası / KIRKLARELİ |20 Mart 2017

Kaynarca Belediyesi öncülüğünde başlatılan, Kardeş Belediyeler, Vakıflar, Sivil Toplum Örgütleri ve Bireysel desteklerle oluşturulan Kaynarca Halk Kütüphanesi hizmete girdi. Firmamız Kütüphaneye; Bilgisayarlar, Yazıcı, Projeksiyon, Ağ Network ve Internet altyapısı konularında destek olmuştur. Çağdaş bireyler yetiştirmek için çalışmalar gerçekleştirmekte ve ilgili çalışmalara desteğimiz sürmektedir.

image
image


ÇOCUK OYUNU

Küçük Kara Balık / TİYATRO |15 Aralık 2016

Çağdaş Tiyatro Grubu oyuncuları ile birlikte tasarlanan oyunun kostüm, sahne ve prova hazırlık çalışmaları başladı.

image


Destek Talebi Erişim

Bölgenizde planlanan Kültürel, Sanatsal, Eğitici ve Çocuk Temelli Sosyal Sorumluluk Projeleri veya Etkinlikleriyle ilgili desteğimiz olacak bir konu olduğunu düşünüyorsanız; info@probim.com adresine mail gönderebilir, 0 (216) 341 45 60 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.