REFERANS Projeler

Yüksek teknoloji, ürün ve hizmet kalitesi, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş disipliniyle yürüttüğümüz projelere her gün yenilerini ekliyoruz.

img

İÇ İŞLERİ BAKANLIĞI, 112 ACİL VERİ MERKEZİ

İç İşleri Bakanlığı, 112 Acil Yeni Veri Merkezi TIER 3 standartlarında başarıyla tamamlandı. Tasarımı durmazlık üzerine kurgulanan Data Center da ayrıca sensörler yardımıyla önleyici tedbirler de alındı. Tüm sistemler Modüler yapıda kuruldu, bu sayede olası dış kesintilerden etkilenmeyecek. Tüm cihazlar endüstriyel zorlu koşullarda çalışma üzerinde tasarlandı. Üstün bilgi güvenliği standartlarında bir veri merkezi oluşturuldu.

img

YENİ VERİ MERKEZİ, BİLİŞİM SİSTEMLERİ, NETWORK PROJESİ

İGDAŞ Yeni Ana Veri Merkezi kurulumunu başarıyla tamamlandı. Yedekli enerji beslemesinin yanında uygun network altyapısı yedekliliği ile Modüler UPS cihazı, Endüstriyel iklimlendirme sistemi, Yangın söndürme sistemi ile son teknoloji uygulanarak, bilgi güvenliği esas alınarak, ISO standartlarında Veri Merkezi kuruldu.

img

VERİ DEPOLAMA STORAGE PROJESİ

Ekol Lojistik IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Hız Denetleme Sistemi

Tasarımı, Üretimi ve Patenti firmamıza ait olan PROSENS ürünümüz sayesinde bölge sınırları içinde araçlar; belirlenen hız limitinin üzerinde seyir edemiyor. PROSENS sayesinde araç belirlenen hız limitini aştığında sürücüyü ışıklı pano ile uyarıyor. Sistem; sürücü, araç ve plaka bilgilerini içeren fotoğrafın üzerine hız bilgisini ekleyerek İşletme Sorumlusuna e-poata gönderiyor. Sürücü uyarılarak hız limitlerine uyulması sağlanıyor.

img

Kamera Güvenlik Projesi

İç ve dış ortam kamera güvenlik sistemleri devreye alındı. Güvenlik risk analizleri ve kamera yerleşimleri, montaj ve devreye alma işleri firmamız tarafından gerçekleştirildi. IP tabanlı 360 derece görüş açısına sahip ileri teknoloji kameraların kullanıldığı projede akıllı yazılım desteği sayesinde üst düzeye güvenlik sağlanmaktadır.

img

Kablosuz Network WiFi PROJESİ

İstanbul Teknik Üniversitesi, Maslak, Ayazağa, Maçka ve diğer kampüsler Kablosuz Network projesi başarı ile teslim edildi. 1.540 adet kablosuz cihaz, ağlar arası iletişim de fiber kablolama ile aynı sistemde buluştu.

img

Network Altyapı Projesi

Hamidiye Suları Yönetim binaları ve fabrikalardaki Data Network altyapıları tam yedeklilik esasına göre yenilendi. Yapısal kablolama ve network projesi kapsamında tüm aktif ürünle uyumlu hale getirilerek sistem bütünlüğü sağlandı.

img

Veri Depolama Storage Projesi

Konya Şeker IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Kamera Güvenlik Projesi

iç ve dış ortam kamera güvenlik sistemleri devreye alındı. Güvenlik risk analizleri ve kamera yerleşimleri, montaj ve devreye alma işleri firmamız tarafından gerçekleştirildi. IP tabanlı 360 derece görüş açısına sahip ileri teknoloji kameraların kullanıldığı projede akıllı yazılım desteği sayesinde üst düzeye güvenlik sağlanmaktadır.

img

BİLİŞİM NETWORK PROJESİ

Veri Merkezinde bulunan IT Sistemleri yenilenerek İş Sürekliliği esasına dayalı Metro Cluster yapı kuruldu. Yapısal Kablolama ve Network Projesi kapsamında Merkez Bina, Bağlı Müdürlük Binaları, Kültür Merkezleri Data, İletişim Altyapısı uçtan uca yenilendi. Belediye; yeni kurulan Intranet Geniş Band Fiber Optik Altyapı sayesinde kendine özel yüksek hızlı ve güvenli iletişim ağına sahip oldu.

img

ENTEGRASYON PROJESİ

Türk Telekom Gayrettepe ve Acıbadem Veri Merkezleri Data Kabinleri Renovasyon Projesi kapsamında Aktif Firewall kurulumları ve Kabinetler Fiber Optik ve Bakır Network Altyapı montajları gerçekleştirilmiştir. Ayrıca Trakya, İstanbul ve Doğu Marmara Bölgesi İlleri İntranet Projesi tamalandı.

img

KAMERA GÜVENLİK PROJESİ

Divan City Hotel iç ve dış ortam kamera güvenlik sistemleri kurulumu başarıyla tamamlandı. Güvenlik risk analizleri ve kamera yerleşimleri, montaj ve devreye alma işleri firmamız tarafından gerçekleştirildi. IP tabanlı 360 derece görüş açısına sahip ileri teknoloji kameraların kullanıldığı projede akıllı yazılım desteği sayesinde üst düzeye güvenlik sağlanmaktadır.

img

NETWORK PROJESİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Anabina ve bağlı Müdürlük Binaları Data Network, IP Telefon, Enerji altyapıları firmamız tarafından tamamlandı. Proje kapsamında 914 çalışan için teknoloji altyapısı kuruldu. Bilgi İşlem Daire Bşk. lığı ile Fen İşleri, İmar ve Şehircilik, Destek Hizmetleri gibi birimler yedekli biçimde tek merkez olan sistem odasında toplanarak yüksek güvenlikli altyapı sistemi oluşturuldu.

img

İNOVATİF PROJE

Tasarımı, Üretimi ve Patenti firmamıza ait olan PROSENS ürünümüz sayesinde fabrika sınırları içinde araçlar; belirlenen hız limitinin üzerinde seyir edemiyor. PROSENS sayesinde araç belirlenen hız limitini aştığında sürücüyü ışıklı pano ile uyarıyor. Sistem; sürücü, araç ve plaka bilgilerini içeren fotoğrafın üzerine hız bilgisini ekleyerek İşletme Sorumlusuna e-poata gönderiyor. Sürücü uyarılarak hız limitlerine uyulması sağlanıyor.

img

KAMERA GÜVENLİK PROJESİ

LC Waikiki, satışa sunduğu ürünlerin üretimini perakende sektöründe kazandığı başarılar ile Türk hazır giyim sektörünün lider gruplarından biri olma özelliğini taşıyor. 84 Mağazada kamera ürünleri, aktif network ürünleri ve altyapısı firmamız tarafından tamamlandı. Kullanılan IP tabanlı kameralar sayesinde güvenlik üst düzeye taşınırken, Kişi sayma, Analiz, Grafiksel tanımlar ile satış ve pazarlama faaliyetleri de desteklenmektedir.

img

İNOVATİF PROJE

Marmara Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği tarafından geliştirilen, İnsansız Hava Aracı (İHA) Kablosuz Sensör Ağları Donanım ve Yazılım İhalesini kazandık. Sunucu Bilgisayarları, Sensörler, Network donanımları ve Data Storage ürünleri yanında yazılımları da firmamız tarafından teslim edilmiş, yazılım ürünlerinin tedarik süreci ve kurulumları tamamlanmıştır.

img

LİMAN GÜVENLİĞİ

Tüm dünyada faaliyet gösteren Enerji firması SHELL' in ülkemizdeki Liman Terminal Tesislerinden biri olan Sadaş Gebze Liman Terminali Kamera ve Güvenlik Projesi başarıyla tamamlandı. 360 derece Balık gözü teknoloji ile IP tabanlı kamera sistemi; Fiber Optik Kablolama ve Gigabit aktif ürün altyapısı oluşturularak daha hızlı ve güvenli hale getirildi.

img

BİLİŞİM PROJESİ

Tepe Savunma ve Grup IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ankara merkezli Holding bünyesindeki Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

KAMERA GÜVENLİK PROJESİ

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, İETT Metrobüs İstasyonları Kamera izleme ve kayıt sistemi devrede. Daha iyi bir kapsama alanı sağlamak, hiçbir kör noktaya izin vermemek için geliştirilmiş 360 derece görebilen ve bu görüntüler içinde sanal kameralar açarak daha geniş bir alanı izlemeye olanak sağlayan Akıllı CCTV kamera sistemi kullanılmıştır. Bu sayede tüm metrobüs istasyonları kayıpsız izlenmektedir.

img

KAMERA GÜVENLİK PROJESİ

VİKO Elektrik İstanbul Sancaktepe'de 60.000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında kamera izleme ve güvenlik projesi kapsamında İç ve Dış Ortam Kamera Sistemi başarıyla tamamlandı. Üçyüzaltmış derece görüş yapabilen IP tabanlı kamera sistemi sayesinde çevre ve iç ortam güvenliği son teknolojiyle daha güvenli hale getirildi.

img

VERİ MERKEZİ PROJESİ

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ, Data Center, Merkez Bina ve Kültür Merkezleri, Bilgi Evleri, Bağlı Kurumlar Network Projesi tamamlandı. Proje ile halkın kullanımına açık bilgisayar salonları, öğrencilerin internetten faydalandıkları bilgi evleri ve çalışanlarının kullandıkları tüm sistemler gigabit hızında internete bağlanmalarını sağlayacak ileri teknoloji kablolama alt yapısı tesis edildi.

img

Bilişim Sistemleri HCI Converge Simplivity Projesi

Canlar Mekatronik bünyesinde mevcut bilişim teknolojileri, ileri tekoloji olan tümleşik mimari (Converge Structure) ile yeniden düzenlendi. Tam yedeklilik esasına uygun, iş sürekliliği standartlarında kurulan sistemler başarı ile devreye alındı.

img

Elektrik Sayaçları Kayıp Kaçak Yerinde Tespit Sistemi

Tasarımı İleri Teknoloji departmanımız tarafından yapılan ve patenti firmamıza ait olan PROSENS marka "Elektirik Sayaçları Kayıp Kaçak Yerinde Tespit Cihazı" teslimleri başarı ile sağlandı. Cihaz İstanbul genelinde BEDAŞ ekipleri tarafından kullaılmaya başlandı.

img

Nesne Tabanlı Depolama Sistemi

Türkiyede ilk defa uygulanan obje tabanlı veri depolama sistemi İGDAŞ IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Yeni Veri Merkezi Projesi

ISO standarlarında Yeni Veri Merkezi kurulumunu başarıyla tamamlandı. Yedekli enerji beslemesinin yanında uygun network altyapısı yedekliliği ile Modüler UPS cihazı, Endüstriyel iklimlendirme sistemi, Yangın söndürme sistemi ile üstün bilgi güvenliği standartlarında bir veri merkezi kurulumu tamamlandı.

img

Bilişim SAP HANA Projesi

Kemiteks IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Bilişim Sistemleri Projesi

Tepe Holding IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Akıllı Trafik Yönetim Sistemi

Tasarımı, Üretimi ve Patenti firmamıza ait olan PROSENS ürünümüz sayesinde bölge sınırları içinde araçlar; belirlenen hız limitinin üzerinde seyir edemiyor. PROSENS sayesinde araç belirlenen hız limitini aştığında sürücüyü ışıklı pano ile uyarıyor.

img

Bilişim Sistemleri ve Network Projesi

McKinsey & Company IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

E-Sınav Merkezleri Projesi

Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullarımızdaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla BT araçlarının öğrenme-öğretme sürecinde daha etkin kullanımını amaçlayan E-Sınav Merkezleri Projesi firmamız tarafından başarı ile teslim edilmiştir.

img

VERİ MERKEZİ PROJESİ

Gaziantep Üniversitesi Yerleşkesi içinde; Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin En Büyük ve İlk Tear3 Veri Merkezi kurulumunu başarıyla tamamladık. Her kabinde çift elektrik beslemesinin yanında uygun network yapısı yedekliliği ile 100KVA Modüler UPS cihazı, Endüstriyel iklimlendirme sistemi, Yangın söndürme sisteminde ile üstün bilgi güvenliği standartlarındadır.

img

ENTEGRASYON PROJESİ

Türkiye’nin İlk Akıllı Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Taraftarına Unutulmaz Deneyim Yaşatacak! Türkiye’de ilk olan “desibelmetre” ve “akıllı ekran” özelliklerini taraftarların kullanımına sunuyor. Firmamız Digital Signage uygulaması üzerinden; kurulumu, enerji ve data kablolaması tarafımızdan gerçekleştirilmiş Akıllı Bilgilendirme Ekranlarıyla taraftara anlık bilgi verebilecek.

img

NETWORK PROJESİ

Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı birliklerin Network altyapıları uçtan uca yenilendi. Birliklerin birbiri ile iletişimini sağlayan Geniş Band Fiber Optik altyapı kablolaması ile Birlik içi görevli personelin kullandıkları sistem altyapıları son tekloji sistemlerle değiştirildi. Aktif network ürünleri kurulumu ve Pasif network kablolama altyapıları kurularak hizmete geçirildi.

img

BİLİŞİM PROJESİ

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ, Güney Kampüs Sistem Odaları, İş Sürekliliği, Sunucular, Storage Kayıt Üniteleri Projeleri tamamlandı. Göztepe Yerleşkesi, Güney Kampüste kurulması planlanan yeni Ana Sistem Odaları ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Storage kayıt sistemleri, Tümleşik Mimari Sistemler, Enerji Altyapıları, Fiber Network, İklimlendirme Projeleri tamamladık.

img

KAMERA GÜVENLİK PROJESİ

Avrupanın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Forum İstanbul kamera güvenlik sistemlerini modernize ettiK. Güvenlik risk analizleri ve kamera yerleşimleri, montaj ve devreye alma işleri firmamız tarafından hazırlanan projenin kablolama altyapısı ve çatılar arası kablosuz haberleşme sistemi de tarafımızdan yapıldı. AVM' de kullanılan IP tabanlı 360 derece görüş açısına sahip kameralar sayesinde üst düzeye güvenlik sağlanmaktadır.

img

LİMAN GÜVENLİK PROJESİ

Tüm dünyada faaliyet gösteren Fransız şirketi TOTAL' in ülkemizdeki temsilcisi Total Oil Türkiye A.Ş.' nin İstanbul Haramidere, Ambarlı Limanı, Gebze Limanında bulunan terminallerinin kamera izleme ve güvenlik projesi başarıyla tamamlandı. Yüzseksen derece görüş yapabilen IP tabanlı kamera sistemi sayesinde çevre güvenliği son teknolojiyle daha güvenli hale getirildi. Projede aynı zamanda Liman, Tanker Thermal izleme ile tesis güvenliği de sağlanmaktadır.

img

WiFi KABLOSUZ NETWORK

KAMUSAL MANAGED WiFi

NİSAN|2016

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Kamusal Alanlar İnternet Managed WiFi Projesi tamamlandı. Eminönü, Eyüp Sultan, Beyazıt, Kapalıçarşı, Tramvay Durakları, Mısır Çarşısı, Pierre Loti, Sarayburnu, Saraçhane, Miniatürk, Sultanahmet Meydanı gibi önemli lokasyonların yanında 187 noktaya ücretsiz kablosuz internet sağlayıcı Access Pointler tesis edildi.

img

BİLİŞİM PROJESİ

Ülkemizi doğal gaz ve petrol alanlarında bir enerji koridoru haline getiren, dünyada saygın, bölgesinde lider ve sektöründe yönlendirici bir kuruluş olan BOTAŞ ın Kırklareli Müdürlüğü Bilişim Sistemleri yenilendi. Yeni Sunucular, Storage Kayıt Üniteleri kurulumları ve Migration işlemleri kesintisiz biçimde başarıyla tamamlandı.

img

BİLİŞİM PROJESİ

Eskidji IT Sistemleri Tümleşik Mimari (Converge) İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Veri Merkezlerinde bulunan klasik sistem bilişim sistemleri Nod bazlı hızlı iletişim sağlayan ileri teknoloji Simplivity ürünleri kullanılarak geliştirildi. Tam Yedeklilik esaslı iş sürekliliği ile tasarlanan projede Sunucular, Netapp Storage, Tümleşik Mimari Sistemler kurulumu tamamlandı.

img

VERİ MERKEZİ PROJESİ

Marmara Üniversitesi, Göztepe Yerleşkesi içinde Veri Merkezi kurulumunu başarıyla tamamladık. Her kabinde çift elektrik beslemesinin yanında uygun network yapısı yedekliliği ile Modüler UPS cihazı, Endüstriyel iklimlendirme Sistemi, Yangın söndürme sisteminde ile üstün bilgi güvenliği standartlarındadır. İş Sürekliliği, Yeni Sunucular kurulumu, Storage kurulumu ve Migration işlemleri başarıyla gerçekleştirildi.

img

BİLİŞİM NETWORK PROJESİ

Orman Genel Müdürlüğü' ne bağlı İstanbul, Adapazarı, Bolu ve Zonguldak Bölge Müdürlükleri Veri Merkezleri ve Network Projeleri başarıyla teslim edildi. Network altyapısı Gigabit hızına çıkan binalarda, KGK ve IP TEL altyapısı da yenilendi. Proje kapsamında; İstanbul Bölge Müdürlüğünde 610, Adapazarı BM' de 467, Bolu BM' de 345 ve Zonguldak BM' de 307 olmak üzere toplam 1.729 çalışan için yeni network sistemi kuruldu.

Kağıthane Belediyesi'nde yer alan 185 park ve Kavşakta ücretsiz internet ve 314 kameralı mobese izleme ve kayıt projesinde 2. Faz tamamlandı. İlçe sınırları içindeki parklar, yollar ve kavşaklar Emniyet Müdürlüğü tarafından da izleniyor.

img

YENİ VERİ MERKEZİ, NETWORK VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ PROJESİ

BAĞCILAR BELEDİYESİ Yeni Veri Merkezi kurulumunu başarıyla tamamlandı. Yedekli enerji beslemesinin yanında uygun network altyapısı yedekliliği ile Modüler UPS cihazı, Endüstriyel iklimlendirme sistemi, Yangın söndürme sistemi ile üstün bilgi güvenliği standartlarında bir veri merkezi kurulumu tamamlandı.

img

İntranet Hot Spot KAMU Wi-fi Projesi

İstanbul bölgesinde bulunan 204 Türk Telekom Müdürlük ve Santral Binalarına 1.046 adet Access Point kurulumu 2 ay gibi kısa süre içerisinde başarı ile tamamlanmıştır. Diğer bölge müdürlüklerine devam edilmektedir.

img

Bilişim Altyapısı Yenileme Projesi

Anadolu Birlik Holding IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Bilişim Sistemleri Yenileme Projesi

Tekfen Holding IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

ioT, Elektrik Sayaç Kaçak Yerinde Tespit Sistemi

Tasarımı IoT İleri Teknoloji departmanımız tarafından yapılan ve patenti firmamıza ait olan PROSENS marka elektirik sayaçları kayıp kaçak yerinde tespit cihazı teslimleri başarı ile sağlandı. Cihaz Bursa genelinde UEDAŞ ekipleri tarafından kullaılmaya başlandı.

img

Veri Depolama Sistemi

ODTÜ IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Kültür Merkezi Altyapı Projesi

Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi, Data Network altyapıları tam yedeklilik esasına göre yenilendi. Yapısal kablolama ve network projesi kapsamında tüm aktif ürünle uyumlu hale getirilerek sistem bütünlüğü sağlandı.

img

Bilişim Sistemleri Yenileme Projesi

İSKİ IT Sistemleri İş Sürekliliği Projesi tamamlandı. Ana Sistem Odalarında ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan projede yedeklilik esaslı iş sürekliliği, Sunucular, Metro Cluster mimarisinde Data Depolama Storage sistemleri, Tümleşik Mimari kullanılarak tamamlandı.

img

Veri Merkezi Projesi

Veri Merkezi kurulumunu başarıyla tamamladık. Her kabinde çift elektrik beslemesinin yanında uygun network yapısı yedekliliği ile 100KVA Modüler UPS cihazı, Endüstriyel iklimlendirme sistemi, Yangın söndürme sisteminde ile üstün bilgi güvenliği standartlarındadır.

Kağıthane Belediyesi'nde yer alan 185 park ve Kavşakta ücretsiz internet ve 314 kameralı mobese izleme ve kayıt projesinde 3. Faz tamamlandı. İlçe sınırları içindeki parklar, yollar ve kavşaklar Emniyet Müdürlüğü tarafından da izleniyor.

img

KAMERA PROJESİ

Sahibinden.com şirket binasının iç ve dış ortam kamera güvenlik sistemleri devreye alındı. Güvenlik risk analizleri ve kamera yerleşimleri, montaj ve devreye alma işleri firmamız tarafından gerçekleştirildi. IP tabanlı 360 derece görüş açısına sahip ileri teknoloji kameraların kullanıldığı projede akıllı yazılım desteği sayesinde üst düzeye güvenlik sağlanmaktadır.

img

FKM VERİ MERKEZİ PROJESİ

Veri Merkezi ve Felaket Kurtarma Merkezi (FKM) enerji altyapısı uçtan uca yedekli hale getirilerek aktif IT ürünlerinin çalışma sürekliliği sağlamlaştırıldı. Endüstriyel İklimlendirme Sistemi kurularak ortamın stabil soğuklukta kalması sağlanan projede aynı zamanda ileri teknoloji Ortam İzleme ve Uyarı sistemi kurularak olası arızalara zamanında müdahale edilmesi için uygun zemin hazırlandı.

img

ENTEGRASYON PROJESİ

MEB - FATİH PROJESİ

Aralık|2016

Eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullarımızdaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla BT araçlarının öğrenme-öğretme sürecinde daha etkin kullanımını amaçlayan Fatih Projesinde; altyüklenici olarak İstanbul, Kırklareli illeri okulları yapısal kablolaması ve kurulumları firmamız tarafından yapılan okullarda Etkileşimli Tahtalar kullanılmaya başlandı. Binlerce öğrencinin aldıkları eğitim yüksek teknoloji ile desteklendi.

Read More
img

ENTEGRASYON PROJESİ

Türk Telekom, Avea, TTnet Ortak Kanal Projesi kapsamında 113 adet Mağaza kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. Firmamız; Mağazaların iletişim, güvenlik, bilişim sistemleri ve çevre birimleri kurulum, domaine alınması ile data ve enerji altyapı, kablolama sistemlerinin kurulumunu yapmıştır.

img

KAMERA GÜVENLİK PROJESİ

İhalesi firmamız uhdesinde kalan, Dicle Üniversitesi IP Tabanlı Kamera ve Ağ Güvenlik Duvarı (Firewall) Projesi teslimleri başarıyla gerçekleştirildi. Proje kapsamında kampüs çevresi dış ve iç ortamlara 182 adet kamera ile üst düzey güvenlik sağlandı. Çevre Güvenliği yanında Ağ Güvenlik Duvarı (Firewall) için donanım ve Loglama yazılım sağlandı, kurulumları gerçekleştirildi.

img

YAZILIM PROJESİ

İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan ihale sonucunda Gaz Kontrol ve Sevkiyat Merkezi Sistemi Yazılım ve Donanım Projesi teslim edildi. Sunucular, Storage Depolama Ürünleri, Switchler, Lisanslar ve Synergee Simulasyon yazılımını kapsayan projede ürün teslimi ve kurulumlar planlanan zamandan önce tamamlandı.

img

ENTEGRASYON PROJESİ

TEB, Avrupa' nın lider bankası BNP Paribas ile güçlerini birleştirdi. TEB markası altında birleşen grupların 600 ü aşkın şubesinde ve 1.000 ATM sine bağlı mevcut POS sistemleri revize projesi firmamız tarafından gerçekleştirildi. Proje kapsamında POS sistemlerinin entegrasyonu, değişimi, güncellenmesi ve bakım işleri tamamlandı.

img

ENTEGRASYON PROJESİ

Milli Eğitim Bakanlığı' nca Fatih Projesi öncesi yürütülen dev projede, Avrupa Yatırım Bankası destek kapsamında son 128 Bilgi Teknoloji Laboratuvarı teslim edilmiştir. Firmamız, ülke genelinde 4.190 adet BT Sınıfı ve 87.990 adet Bilgisayar kurulumu yapmış ve yüzbinlerce öğrencinin internet ve bilişim sistemleriyle tanışmasını sağlamıştır.

img

KAMERA GÜVENLİK PROJESİ

Eskişehir Hafif Raylı Sistem İşletmeleri, istasyonları Kamera Sistemi sayesinde güvenlik kontrolü altına aldı. Kamera Sistemi sayesinde yirmi dört saat güncel ve geri dönük kayıt edilmiş görüntüler izleme yapılabilecek. IP tabanlı 360 derece görüş açısına sahip ileri teknoloji kameraların kullanıldığı projede akıllı yazılım desteği sayesinde üst düzeye güvenlik sağlanmıştır.

img

WIFI PROJESİ

Ulaştırma Bakanlığı, TCDD Merkez Antrepolar Kablosuz Network projesi teslim edildi. Başta Haydarpaşa olmak üzere, Devlet Demir Yolları' na bağlı 19 Antrepoda Ağ Genişletme Projesi kapsamında İstanbul ve geneli diğer istasyon ve depolar aynı network ortamında, yerel alan ağlar kablosuz, ağlar arası iletişim de fiber kablolama ile aynı sistemde buluştu.

img

BİLİŞİM NETWORK PROJESİ

Türkiye İş Kurumu, İstanbul Merkez, Yalova İl Müdürlüğü Bilişim Sistemleri ve Network Projesi başarıyla teslim edildi. Müracaatlara daha hızlı cevap verebilmek için Sistemler ve Network altyapısı yenilendi. Sunucu, Storage ve Aktif Network ürünlerinin kurulumu firmamız tarafından gerçekleştirilen merkezlerde, Yalova ve Pendik te 162 çalışan için data, telefon ve kesintisiz güç kaynağı enerji altyapısı tamamlandı.

Önceki Projeler / 2013 - 2002 Arası