İNSAN KAYNAKLARI

PROBİM, müşterilerine verdiği kaliteli hizmeti eksiksiz ve kesintisiz yerine getirebilmenin; en yeni teknolojiden yararlanmak, kaliteli ve vizyon sahibi personele sahip olmak, iyi bir takım olmak ve daima daha iyiyi aramakla sağlanabileceğine inanmaktadır.

image

İNSAN KAYNAKLARI

PROBİM |İK DEPARTMANI

Kaliteyi insanın yarattığına olan inancımız ve müşteri memnuniyetinin yanında çalışan memnuniyetini de her zaman ön plana alan yapımız içerisinde; firmamız çalışanları her zaman kendilerini geliştirme ve ilerleme olanaklarına sahiptir.

Firmalar arası teknolojik farklılıkların, dinamizmin, rekabeti en aza indirdiği günümüzde, farklılığı yaratmada en önemli etkenin “ insan ” olduğu gerçeğinden yola çıkarak, çağdaş insan kaynakları uygulamalarının tümünü uygulayan bir şirket olmayı ve rekabet üstünlüğünü nitelikli insan kaynağımızın gücüyle yakalamayı amaçlamaktayız.

- Eğitim

Çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimi, şirket içinde düzenlenen eğitimlerin yanı sıra özel eğitim ve seminerlerle de desteklenmektedir. Ayrıca yeni çalışmaya başlamış arkadaşların firmamızı daha iyi tanımaları ve diğer departmanlardaki işleyişi anlamaları açısından Rotasyon Eğitimi veririz.

- Atamalar

Firmamızda yılda bir kez çalışanlarımızın performans değerlendirmeleri yapılarak, bu değerlendirmeler doğrultusunda ücret artışı ve şirket içi dikey ve yatay atamalar yapılmaktadır.

- İş Başvurusu

Gelişmekte olan teknoloji ve iletişim sektöründe, gün geçtikçe büyüyen firmamız ailesinin üyesi olmak isterseniz; özgeçmişinizi info@probim.com adresine gönderebilirsiniz.