Hakkımızda

Hedeflerimize ulaşabilmek için güvenilir kadromuzla, yüksek bilgi birikim ve tecrübemizle çok çalışıyoruz...

Fİrmamız HakkındaPROBİM, müşterilerine sektörel çözüm, bilişim ürünleri, iş çözümleri, güvenlik sistemleri, sistem entegrasyonu, dış kaynak kullanımı, servis ve bakım hizmetleri, network çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunan teknoloji firmasıdır. İletişim, bilgi çağında yaşıyoruz. Gelişen iletişim teknolojilerinin sunduğu araçları doğru, gerektiği gibi kullanmak nerdeyse zorunluluk haline geldi. Teknoloji, hayatımızın her alanında köklü değişiklikler yaratıyor, tüm iletişim araçlarına, tüm endüstriyel alanlara nüfuz ediyor. Ticaret ve rekabette ulusal sınırlar adım adım kalkıyor. Bu koşullarda yenilikçi, buluşçu ve yaratıcı çözümlere duyulan gereksinim giderek artıyor. Firmamız, Türkiye İletişim ve Bilişim Teknolojileri sektöründe, bilişim ürünleri distribütörlüğü, yapısal kablolama, sistem kurulumu, enerji projeleri, otomasyon ve güvenlik sistemleri projeleri yürütmektedir.

Yeni iş modellerimiz ve tüketici odaklı, özgün ve farklı yaklaşımımızla, gelişim sürecine artı değer katacak lider iletişim teknolojileri şirketlerinden biri olmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda, kaliteyi artırmak, müşterilerimizle uzun soluklu işbirliği ve hedef ortaklığı gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Çözümlerimizin hem ileri teknolojilerin sunduğu olanaklardan kolayca yararlanılması ve insanlığa yeni olanaklar sunması, hem de sürdürülebilir, mutlu bir yaşam sunması için çalışıyoruz. Bizler, yaşamınızı kolaylaştırmak, iş hayatınızda verimi artırmak, ölçeklendirmek için, makul ve kabul edilebilir maliyetlerle, uzun vadeli işbirliği kurmak istiyoruz. Yüksek teknolojik kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş disipliniyle yürüttüğümüz projelere her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Bu anlamda sektörde ölçüt sayılan lider firma olmayı amaçlıyoruz.

ÇÖZÜM & SERVİSLERİMİZ

BİLİŞİM SİSTEMLERİ

Bilgi Teknolojileri yatırımlarının doğru biçimde ve en iyi performansla çalışması için kurulum ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

SİSTEM ENTEGRASYONU

Okullarımızdaki BT nin daha etkin kullanımını amaçlayan Fatih Projesinde; data network, enerji, bilişim, iletişim, Sistem Entegrasyonu yapıyoruz.

SERVİS - BAKIM HİZMETLERİ

Tanımlı sistem parkı bileşeni, tamir, onarım, koruyucu bakım, kurulum, taşıma, yedek parça temini gibi hizmetler veriyoruz.

VERİ MERKEZİ - DATA CENTER

İhtiyaç duyduğu Veri Merkezi (Data Center) çözümlerini uçtan uca tasarlıyor ve uygulamasını yaparak hayata geçiriyoruz.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Örnek proje; Kağıthane Belediyesi 135 park, 51 kavşakta 314 kamera ile izleme, kayıt ve parklarda ücretsiz internet sistemi kurulumu.

İLERİ TEKNOLOJİ ÜRÜNLER

ArGe Departmanımızla ihtiyaç olabileceğini düşündüğümüz tüm elektronik ürünlerin tasarım ve üretimini bünyemizde sağlıyoruz.